Spedycja lotnicza

Spedycja lotnicza umożliwia dostarczenie przesyłek do każdego zakątka świata. Tego typu transport wyróżnia wyjątkowa szybkość oraz niezawodność. Fracht lotniczy to zdecydowanie najbardziej nowoczesna forma przewozu towarów.

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom

Współpracując z najlepszymi zyskujesz pewność, że Twoja firma reprezentuje najwyższy poziom usług. Ekspresowy transport to dla wielu branż podstawowy aspekt działalności.

Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi operatorami lotniczymi. Oferujemy import i eksport w systemie door-to-door na terenie całego świata. Gwarantujemy pełną obsługę oraz opiekę nad transportem.

Cropped image of business ladies reading e-mails on laptop screen

Dlaczego warto nas wybrać?

Zorganizowanie transportu lotniczego wymaga dużego doświadczenia oraz umiejętności. To usługa, którą realizujemy z myślą o klientach muszących przetransportować m.in. żywe zwierzęta, towary o wysokiej wartości nominalnej czy produkty wrażliwe na temperaturę i czas.

Koszty, jakie należy ponieść na transport lotniczy, zwracają się wyjątkowo szybko - głównie ze względu na krótki czas dostawy oraz stuprocentowe bezpieczeństwo. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy z chęcią wycenią usługę spedycji lotniczej i dostosują rozwiązanie szyte na miarę.

audience

Zespół specjalistów

Do naszego zespołu należą doświadczeni spedytorzy, którzy znają się na swojej pracy, jak nikt inny. Dzięki temu możemy oferować kompleksową obsługę zleceń.

idea

Innowacyjność

Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań oferowanych przez rynek. Dzięki temu mamy pewność, że nasze usługi cechuje 100% najwyższej jakości.

insurance

Jakość

Uzyskane przez nas certyfikaty, licencje i
wykupione ubezpieczenia gwarantują
bezpieczeństwo przewożonych
towarów.

headset

Support

Stały dostęp do supportu sprawia, że nasi klienci nie muszą martwić się o swoje towary. My zajmiemy się wszystkim, abyś Ty nie musiał się dłużej martwić o żadne zlecenie.

Daniel Sajnacki

Managing Director

d.sajnacki@duxlogistics.pl
tel. 601 894 892

Łukasz Piepka

Airfreight Manager

l.piepka@duxlogistics.pl

tel. 797 843 695

Magdalena Spoczyńska

Sales & Operation Supervisor

m.spoczynska@duxlogistics.pl

tel. 517 709 590

Katarzyna Ogonowska

Road Transport Specialist

k.ogonowska@duxlogistics.pl

tel. 734 767 778